Orientmatta

565464

ORIENTMATTA, antik, Hamadan, galleri, ca 409x98 cm

Jämnt hårdare slitage, långsidor med skador på langettering

Mattor/Textilier

Matthylla 4

Orientmatta

Budhistorik (4 bud)

4228088
450
4226203
4224568
4215583

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.