Potpurriurna Rörstrand

565442

POTPURRIURNA, med lock, Rörstrand, locket krönt av fågel, dekor av blommor i relief, höjd ca 38 cm

Sprickor, skador och lagningar

Keramik/Porslin

Potpurriurna Rörstrand

Budhistorik (19 bud)
4243831
4241448
4241782
4241448
950
4241781
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.