Anita Fröding oljemålning

565434

ANITA FRÖDING (född 1942): "Skogsvandraren vid havet", monogramsignerad AF, olja på akvarellpapper ca 36x53 cm, oramad, i mapp

Kundcenter

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4244809
1 300
4242370

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.