Anita Fröding oljemålningar

565433

ANITA FRÖDING (född 1942): (2) "Stammens poesi " samt "Ko i skogsbryn", monogramsignerade AF, olja på akvarellpapper ca 45x34,5 cm vardera, oramade, i mapp

Kundcenter

Anita Fröding oljemålningar

Budhistorik (8 bud)
4254847
4254846
950
4254845
900
4254844
850
4254843

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.