Taklykta 1800-tal

565429

TAKLYKTA, 1800-tal, för två ljus, bemålad plåt, höjd ca 53 cm

Skador/ lösa dekordelar medföljer

Belysning, Taklampor

Rum 11

Taklykta 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
4235072
6 800
4245699
6 800
4235072
6 000
4245690
5 800
4235072
5 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.