Anita Fröding oljemålningar

565423

ANITA FRÖDING (född 1942): (2), "Utsikt och poesi " samt "Evighetens hav", monogramsignerade AF, olja på akvarellpapper ca 33x51 cm vardera, oramade, i mapp

Kundcenter

Anita Fröding oljemålningar

Budhistorik (5 bud)
4247046
4239864
1 600
4238804
4237778
4235910

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.