Anita Fröding oljemålning

565419

ANITA FRÖDING (född 1942): (2), "Skogspoetens vandring" samt "Höstdag-skogspoetens vandring", monogramsignerade AF, olja på akvarellpapper, ca 33x51 cm vardera, oramade, i mapp

Rum 9, Vagga 2

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4241864
600
4240269
550
4240100
4229337

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.