Dockskåp

565365

DOCKSKÅP, 1800-talest slut, Karl Johan-stil, björk, överdel med vitrindörrar, inrett med möbler och dockor delvis i porslin, möbler bl.a Waltershausen samt i bemålad plåt, mm, höjd ca 164, 92x40 cm, nyckel finns

Kärvande lås, slitage, delvis senare inredning, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Leksaker

Rum 3

Dockskåp

Budhistorik (10 bud)
4245210
10 000
4244999
6 400
4244448
6 000
4243621
2 600
4243393
2 400

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.