Bordsunderrede till brickbord

565362

BORDSUNDERREDE, till brickbord, rokoko, 1700-tal, svänga ben, profilerad sarg, vitbemålat, höjd ca 72, 90x52 cm

Skador och lagningar, påbörjad renovering

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Bordsunderrede till brickbord

Budhistorik (24 bud)
4245749
5 400
4245683
5 200
4245744
5 000
4245683
4 800
4245743
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.