Fällbord 1800-tal

565320

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 44, höjd ca 74 cm

Slitage, ben med lagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
4243531
4233831
4233830
1 900
4233829
1 800
4233828
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.