Fällbord och bord

565319

FÄLLBORD, BORD, 1800-tal, björk resp. bemålat, varav en med låda, snurrbart, höjd ca 75, diameter 44, resp. höjd 76, diameter 33 cm

Slitage och färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Fällbord och bord

Budhistorik (29 bud)
4245356
2 800
4245362
2 600
4245356
2 400
4245360
4245356
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.