Rullklaffsekretär

565316

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, fack-/lådinredning, svaravde ben, höjd 107, 75x55 cm

Slitage och skador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Rullklaffsekretär

Budhistorik (7 bud)
4244644
1 600
4244643
4244641
900
4244640
450
4244639

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.