Gunghäst

565315

GUNGHÄST, 1900-talets början, bemålat trä, sadel i trä klädd i läder, man i tagel, höjd ca 68, 156x35 cm

Omfattande skador och färgbortfall, stigbyglar saknas

Leksaker

Rum 8

Gunghäst

Budhistorik (23 bud)
4244867
2 400
4237129
4237129
1 800
4244083
1 700
4237129
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.