Byrå Italien

565312

BYRÅ, 1700-tal, Italien, valnöt, två lådor, intarisadekor, höjd ca 75, 77x43 cm

Magstungen, skador, nyckel saknas, lås saknas delvis

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå Italien

Budhistorik (7 bud)
4239064
1 900
4245660
1 800
4239064
1 700
4245657
1 600
4239064

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.