Carl Michael von Hausswolff, Red on the Blood

565307

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF (född 1956): "Red On The Blood, Ekaterinburg, 2010", signerad på baksidan Carl Michael von Hausswolff, c-print på aluminium, 185x125 cm.

PROVENIENS: Galleri Niklas Belenius, Stockholm

Fotografi, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
4279914
8 000
4279850
700
4277283
4266607
4265179

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.