Kieron Murphy Marc Bolan/T. Rex 1971

565294

KIERON MURPHY (Storbritannien): "Marc Bolan/T. Rex 1971", signerad och numrerad 2/500, pigment print, 24,5x16,5 cm.

Fotografi, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
4282464
4282461
850
4282459
4282299
750
4282298
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.