Karmstol baltikum

565293

KARMSTOL, empire, 1800-tal, Baltikum, mahony, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Slitage och skador

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstol baltikum

Budhistorik (6 bud)
4244335
550
4244298
500
4244170
450
4243809
4242876

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.