Eve Arnold Marilyn Monroe 1955

565273

EVE ARNOLD (USA, 1912-2012): Marilyn Monroe 1955, signerad och numrerad 325/495, pigment print, 44,5x29 cm.

Fotografi, Collection

Budhistorik (24 bud)
4281286
22 000
4280731
21 000
4279701
20 000
4279305
19 500
4279305
18 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.