Dennis Morris Sid Viscious

565263

DENNIS MORRIS (Jamaica/Storbritannien, född 1960): "Sex Pistols, Sound Check, Brunnel University", signerad och numrerad 1/25, pigmentprint, S. 101x76,5 cm

Fotografi, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Dennis Morris Sid Viscious

Budhistorik (12 bud)
4282590
12 500
4282579
5 400
4276835
5 200
4274336
5 000
4272275

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.