Vas Vicke Lindstrand för Kosta

565204

VICKE LINDSTRAND, "Colora", Kosta 1950-tal, geometrisk dekor i rött, signerad unica LH , höjd 19,5 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 24

Budhistorik (22 bud)
4269566
5 600
4269551
5 400
4269553
5 400
4269551
5 200
4269529
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.