Lådkamera Hasselblads Svenska Express

564968

LÅDKAMERA, omkring år 1900-tal, Hasselblads Svenska Express, märkt J.L. Nerlien, Christiania Bergen, insida med brukssanvisning, höjd 18, 22,5x11 cm; 4 plåtar varav 1 trasig samt fordral i canvas medföljer

Slitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Nautica/Technica

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (4 bud)

4229803
4228255
4229800
4228255

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.