Brickbord sengustavianskt 1800-tal

564956

BRICKBORD, sengustavianskt, 1800-tal, fanérat i mahogny, sarg med figural dekor av intarsia, svart avtagbar emaljerad bricka, höjd 75, 82x61 cm

PROVENIENS
Fituna säteri

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (9 bud)
4229972
6 000
4228352
5 200
4219003
5 000
4216523
4 200
4214116

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.