I kretsen av Giovanni Battista Vanni

564943

GIOVANNI BATTISTA VANNI, hans krets, Hagar och Ismael med ängel i öknen, olja på duk, 46,5x57,5 cm

dubblerad, slitage, restaurerad

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (60 bud)
4229535
34 000
4229538
33 000
4229535
32 000
4229533
31 000
4229532
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 281 EUR, 3 726 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.