Jean-Louis Demarne, hans efterföljare 1800-tal

564942

JEAN-LOUIS DEMARNE, hans efterföljare (1800-tal): Kalvar i höskrinda, olja på duk, 15x20 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (6 bud)
4229315
4229302
1 400
4229157
1 300
4229155
4222993

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.