Delacroix, hans krets, oljemålning

564940

EUGÈNE DELACROIX, hans krets, Mytologisk scen, olja på duk, 18x20 cm

slitage, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (25 bud)
4229943
3 400
4229936
3 200
4229887
4229935
4229887
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.