Anita Fröding oljemålning

564932

ANITA FRÖDING (född 1942): "Spårvagnsutflykt", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 38x45 cm

Fack 17

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4252159
2 600
4252105
2 400
4251893
4252104
4251893
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.