Anita Fröding oljemålningar

564929

ANITA FRÖDING (född 1942): (2) "Inspiration från fjällvärlden", samt "Blå skålen", ur Poetens vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 26,5x 35,5 cm resp 33x41 cm

Fack 32

Anita Fröding oljemålningar

Budhistorik (2 bud)

4233572
4233571

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.