Anita Fröding oljemålningar

564921

ANITA FRÖDING (född 1942): (2), "Vida fält och ängar", samt "Minne från fjällbyn", ur Vandrande poeten, monogramsignerade AF, olja på duk, ca 33x41 vardera

Fack 23

Anita Fröding oljemålningar

Budhistorik (3 bud)

4228305
1 400
4226917
1 300
4226206

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.