Anita Fröding oljemålning

564918

ANITA FRÖDING (född 1942): Toner, ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 65x50 cm, oramad

Tavelvagn 1

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4237362
3 600
4235845
3 400
4235781
3 200
4235844
4235781
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.