Anita Fröding oljemålning

564916

ANITA FRÖDING (född 1942): "Redan lagt loss", ur Regattaserien, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad

Rum 16

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4232753
3 200
4232752
4228831
2 600
4227181
2 400
4226565

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.