Ljusstakar senbarock Frankrike 1700-tal

564893

LJUSSTAKAR, 1 par, senbarock, Frankrike, 1700-tal, mässing, höjd 25,5 cm

Porer efter gjutning, fot med bristningar, 1 ljusstake med lagning

Metall, Belysning

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (13 bud)
4228888
1 600
4228700
4228320
4228319
4228316
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.