Pallar Blå Station design Johan Lindau

564136

BLÅ STATION, pallar, 3 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik

2018-09-15 kl 20:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.