Qianlong porslinstallrikar

562570

Slitage, flertalet kantnagg.

Orientaliskt, Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Qianlong porslinstallrikar

Budhistorik

Bud EUR

2018-09-02 kl 13:40
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200