Empire spegel

562536

SPEGEL, Empire, 1800-talets första hälft.
Förgylld och bronserad. 72,5 x 84 cm.

Åldersrelaterat slitage, senare bronsering. Repor.

Speglar

Södra kajen 14, Helsingfors

Empire spegel
Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4232955
150
4232954
140
4232953
130
4232951
120
4232950
110

Slutpris EUR:
150
1 554 SEK, 170 USD
Utropspris EUR:
200