Öronlappsfåtölj

562523

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, helstoppad klädsel i beige plysch, bredd 90 cm, höjd 97 cm.

Smärre ytslitage, enstaka märkbara fläckar. Något nedsuttna plymåer.

Möbler, Fåtöljer

Södra kajen 14, Helsingfors

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4230693
2018-09-02 11:20:42
30

2018-09-03 kl 20:39
Slutpris EUR:
30
298 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
200