Kinesisk riskorg

562522

RISKORG, Kina, 1800-tal, trä med metallbeslag, höjd 24 cm, bredd 34 cm, djup 34 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Södra kajen 14, Helsingfors

Kinesisk riskorg

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4228658
2018-09-01 09:04:40
30

2018-09-01 kl 21:15
Slutpris EUR:
30
298 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
200