Märklin lok och vagnar

561006

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1950-70-tal, bestående av ånglok 3085, ellok RES 800, 2 st konduktörsvagnar 4578, 6 tankvagnar bl.a 4500, 4502, 4621, personvagn 4071, 3 öppna godsvagnar bl.a 323

Slitage, 5 fabriksförpackningar medföljer

Diverse

Visas på begäran

Märklin lok och vagnar

Budhistorik (4 bud)

4270842
4270841
1 600
4261367
4254269

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.