Märklin vagnar spår Ho

560185

MÄRKLIN VAGNAR, 7 st, spår Ho, 1950-tal, bestående av 3 bananvagnar med bromshytt 326, timmervagn med bromshytt 321 bagagevagn 310, 2 godsvagnar med bromshytt 320S

Lackskador, 3 st med fabriksförpackningar

Leksaker, Diverse

Monter 24

Märklin vagnar spår Ho

Budhistorik (3 bud)

4270157
650
4261345
550
4254289

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.