LG Lundberg

558797

LG LUNDBERG (född 1938): "Fyren" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 63/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (3 bud)

4255433
4253131
4241927

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.