LG Lundberg

558795

LG LUNDBERG (född 1938): "Längesen" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik

2018-09-10 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.