LG Lundberg

558792

LG LUNDBERG (född 1938): "Skäret" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 90/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 1

LG Lundberg
Budhistorik (2 bud)

4241299
4241199

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.