Emil Zoir, Serfino Beconi m fl.

557812

EMIL ZOIR (1867-1936): Porträtt, etsning, daterad Florence 1903, bildyta ca 19x14,5 cm
Sannolikt SERFINO BECONI (1925-1997): "Elit", signerad S Becconi etsning 16/50, bildyta, 24,5x23,5 cm
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Fjällgatan, Stockholm, träsnitt på smörpapper, otydligt signerad, 16,5x24 cm
JOHN JOHN-AND, tryck föreställande Isaac Grünewald medföljer
(4)

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Konst, Grafik, Välgörenhet

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik

2018-09-05 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.