efter Pablo Picasso

557796

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Don Quijote, signerad och daterad i trycket 10.8.55, litografi, 50x38 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Konst, Grafik, Välgörenhet

Fack 13

efter Pablo Picasso
Budhistorik (28 bud)
4237650
2 400
4234587
4233578
4234435
4233578
1 700

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.