Lars Lerbom oljemålning och lavering

557772

LARS LERBOM (1935-2001): Ruiner, signerad L Lerbom och på baksidan daterad 1984, olja på pannå, 25x30 cm.
LARS LERBOM (1935-2001): Landskap, signerad Lars Lerbom, monotype, lavering på papper, bildyta 20x25 cm.
(2)

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Fack 11

Budhistorik (1 bud)

4221694
2018-08-29 07:54:52

2018-09-05 kl 19:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.