Maud Comstedt etsning och litografi

557704

MAUD COMSTEDT-GRÜNEWALD (1920-1984): Vildfikon Kenya, signerad och daterad Maud Comstedt -73, etsning, HC, bildyta 40x32,5 cm
MAUD COMSTEDT-GRÜNEWALD (1920-1984): Vattenvärld - III variationer, signerad och daterad M Comstedt -70, färglitografi, 10/60, bildyta 24,5x20 cm
(2)

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Fukt fläckar

Tavelvagn 1

Budhistorik (1 bud)

4223939
2018-08-30 01:04:23

2018-09-05 kl 17:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.