Gideon Börje oljemålning

557601

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Utsikt över Riddarholmen, signerad G Börje, olja på duk, 63x47 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Rum 4

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4236952
2 400
4236608
4236608
4235653
1 900
4229480
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.