Louis Koyongunda oljemålning

557586

LOUIS KOYONGUNDA (Kongo, 1918-1999): Figurscen, signerad L Koyongunda, olja på pannå, 41x43 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Fack 9

Louis Koyongunda oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4231248
2018-09-02 16:47:17

2018-09-05 kl 11:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.