Iván Grünewald oljemålning

557541

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Istidsminne, signerad Iván, olja på duk 50x61 cm

Säljs till förmån för Svenska Kommittén för Barn- och Ungdomsalijahn

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Rum 3

Iván Grünewald oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4237378
2 800
4237357
2 600
4237227
2 400
4237120
4236921

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.