Med originalfrottage av C. O. Hultén

555983

HULTÉN, C. O., Drömmar ur bladens händer. Åhus(Kalejdodkop) 1983

4:o. 1 signerat originalfrottage C. O. Hultén, plr.
Dekorerat originalpbd. Uppl. tr. i 90 (av 1000) numrerade, av konstnären sign. ex., detta nr 50.

Se text

Böcker/Kartor, Bibliofilupplagor

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

4271252
4264601

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.