Med signerad färglitografi av Slas

Föregående | Översikt | Nästa

555968

CLAESSON, STIG. De tio budorden. Stockholm (Bonniers) 1984.

Liten tv. 4:o. 1 signerad originalfärglitografi Stig Claesson (löst bifogad), kol. ill. Välbevarat dekorerat originalpbd. Blå klotkassett, lätt nött. Bibliofilupplaga tr. i 200 nr., av förf. sign. ex., detta nr 55.

Se text

Böcker/Kartor, Bibliofilupplagor

Rum 1

555968 - Med signerad färglitografi av Slas
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
4265578
600
4265419
550
4265577
550
4265419
4264600

1 dag kvar
Avslutas 2018-09-20
14:14   (15:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.